विजयको ‘भेटे तिमीलाई सानु माया’

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

प्रयास लिम्बू
ताप्लेजुङ, ७ मंसिर । नवोदित कलाकार विजय कार्कीको स्वरमा पहिलो गीत रकर्ड भएको छ । ताप्लेजुङको फक्ताङ्लुङ २ खेजेनिम निवासी युवा कलाकार कार्कीको स्वरमा ‘भेटे तिमीलाई सानु माया….’ बोलको आधुनिक गीत रेकर्ड भएको हो । कार्कीलाई गीत गाउनमा मेलिना राईले साथ दिएकी छन् ।

उक्त गीतको शब्द दीपा तामाङको रहेको छ भने महेन्द्र राईले सङ्गीत दिएका छन् । फक्ताङ्लुङ, साविक खेजेनिम ९ मा बुबा हस्तबहादुर कार्की र आमा मेनुकादेवी कार्कीका सुपुत्र विजयले सङ्गीतमा लाग्ने प्रेरणा भने माओवादी युद्धलाई लिएका छन् । युद्धको समयमा जनकलाकारको भूमिका निर्वाह गर्ने अवसर पाएकै कारण आज आफ्नै स्वरमा गीत रेकर्ड गराई अर्थात स्रोता माझ पस्केर एक कलाकारको परिचय दिन सफल भएको कार्कीले बताए ।

उनले आफ्नो स्वरमा रेकर्ड भएको गीत सम्पूर्ण स्रोताले मन पराएर आगामी दिनमा अरु गीत रेकर्ड गर्न तथा एल्वम् निकाल्नमा हौसला मिल्नेमा आपूm विश्वस्त रहेको पनि बताए । रेकर्ड भएको गीतको चाँडै म्युजिक भिडियो निकाल्ने सोच रहेको समेत उनको भनाइ छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution