सुनिलको ‘जामा छोटो’ (भिडियो सहित)

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

झापा, १५ माघ । गायक तथा संगितकार सुनिल राईको नँया डान्सिङ गितको म्युजिक भिडियो रिलिज भएको छ ।

गितमा चर्चित गायिका टीका प्रसाईं र गायक सुनिल राईले स्वर भरेका छन् । यश गितमा गाउँकी गोरि बाट चर्चा कमाई सकेकि चर्चित गीतकार माया मगरको शब्द, एरेन्ज निरज श्रेष्ठ, क्यामेरा उत्सव दाहालको रहेको छ । गितको भिडियोमा नेपालका चर्चित डान्स ग्रुप भिमफेदि गाइज र मोडल बिपना राईको डान्स रहेको छ । यश अघि पनि गायिका टीका प्रसाईंले चर्चित गित नाई मलाई थाहा छैन गाएर चर्चा कमाइ सकेकि छिन् भने गायक सुनिल राईको दर्जनौ गितले प्रशंसा कमाई सकेका छन् । जामा छोटो बोलको म्युजिक भिडियो भर्खरै बुडासुब्बा म्युजिकले आफ्नो युटुब पेज मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
दमक, झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution