१० लाख भन्दा बढिले हेरे ‘सुनको सिक्री’

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

झापा, ८ फागुन । झापाली ठिटो सन्तोष ढुंगेलको मूख्य भूमिकामा रहेको गायक श्रीकृष्ण लुईटेल बेकेदारीको सुनको सिक्री गितले युटुबमा छोटो समयमा नै राम्रो चर्चा कमाएको छ ।

सुनको सिक्री गितलाई युटुबमा छोटो समयमा नै १० लाख भन्दा बढिले हेरेका छन् । झापा बुद्धशान्ति गाउँपालिकाका सन्तोष ढुंगेलले पहिलो पटक बोकेदारीको सो गित मार्फत अभिनयमा डेब्यू गरेका हुन् । पहिलो पटकको भिडियो नै सबैले मन पराएकोमा उनले खुशी व्यक्त गरे । साथै अब आउने दिनहरुमा पनि सबैले उतिकै साथ दिने कुरामा विश्वस्त रहेको उनले बताए । भिडीयोमा नेपाली सामाजमा भएको यर्थाथतालाई प्रस्तुत गर्ने क्रममा सोझो रामको चरित्रमा देखापरेका छन् ढुंगेल ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution