नेपाल–इण्डो भेट्रान फुटबलको उपाधी विर्तामोड युनाटेडले उचालियो

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

झापा, ६ चैत । नेपाल–इण्डो भेट्रान फुटबल प्रतियोगिताको मङ्गलबार सम्पन्न फाइनल खेलको उपाधि विर्तामोड युनाटेड भेट्रान फुटबल क्लवले चुमेको छ ।
काँकरभिट्टा भेट्रान फुटबल क्लवको आयोजनामा काँकरभिट्टा माविको खेल मैदानमा जारी प्रतियोगिताको फाइनल खेलमा विर्तामोड भेट्रानले सुरुङ्गा भेट्रान फुटबल क्लवलाई ३–० को फराकिलो गोल अन्तरले पराजित गरेको हो ।
खेलको पहिलो हाफको १० मिनेटमा सुवास लिम्बूले गोल गर्दै आफ्नो टिमको अग्रता लिएका थिए । पहिलो हाफको २३ औं मिनेटमा विर्तामोडका सुवास लिम्बूले थप गोल गरेका थिए । दोस्रो हाफको २९ औं मिनेटमा विर्तामोडकै नगेन्द्रमणि लिम्बूले एक गोल गर्दै विजय सुनिश्चित गरेका थिए ।
फाइनल प्रतियोगिताको म्यान अफ दी म्याच विर्तामोडका सुवास लिम्बूले २१ सय रुपैयाँ नगद प्राप्त गरे । प्रतियोगिता अवधिभरको उत्कृष्ट प्रशिक्षक विर्तामोडका नविन लिम्बू, उत्कृष्ट मिड फिल्डर काँकरभिट्टाका राकेश श्रेष्ठ, उत्कृष्ट डिफेन्डर विर्तामोडका मोहन गुरुङ्ग, उत्कृष्ट गोल रक्षक सुरुङ्गाका सुवास मेचे, उत्कृष्ट फरवार्ड विर्तामोडका देउमान लिम्बू, सर्वाधिक गोलकर्ता विर्तामोडका सुवास लिम्बूले नगदराशी ३१ सय रुपैयाँ प्राप्त गरे ।
त्यसैगरी प्रतियोगिता अवधिभरका उत्कृष्ट खेलाडी विर्तामोडका नगेन्द्रमणि लिम्बू र ओल्डेज भेट्रान खेलाडी सुरुङ्गाका ५८ वर्षीय कुमार सापकोटाले ५१ सय रुपैयाँसहित शिल्ड, ट्रफि, मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गरे । प्रतियोगिताको फेयर प्ले टिम दार्जिलिङ्ग टाउन भेट्रान फुटबल क्लव भारतलाई ट्रफि र प्रमाण पत्र प्रदान गरियो ।


प्रतियोगिाका उप विजेता सुरुङ्गाले नगद राशी ५१ हजार रुपैयाँ तथा विजेता टिम विर्तामोडलाई नगद राशी १ लाख २५ हजार रुपैयाँसहित शिल्ड, ट्रफि, मेडल र प्रमाण पत्र फाइनल खेलका प्रमुख अतिथि प्रदेश नम्बर १ का सामाजिक विकास मन्त्री जिवन घिमिरे, प्रदेश सभाका साँसद् श्रीप्रसाद मैनाली, जिल्ला खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष शंकर थापा, जिल्ला फुटबल संघका अध्यक्ष भगिरथ आले मामालगायतले प्रदान गरेका थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution