राहत शिक्षक संगठनको अध्यक्षमा अधिकारी

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

झापा, १८ फागुन । राहत शिक्षक संगठन शिवसताक्षी नगरको अध्यक्षमा योगेन्द्र अधिकारी निर्वाचित भएका छन् ।
राहत शिक्षकको शुक्रवार झिलझिले माबिमा भएको भेलाले अधिकारीलाई अध्यक्षमा सर्वसम्मत निर्वाचित गरेको हो । समितिको उपाध्यक्षमा मनकुमारी ताजपुरिया, सचिवमा अर्जुन भट्टराई, सहसचिव भिमप्रसाद भण्डारी र कोषाध्यक्ष खिनमायाँ पोखरेल निर्वाचित भएका छन् ।
यसैगरी समितिको सदस्यमा पूर्ण बहादुर बस्नेत र रवीन्द्र सुवेदी निर्वाचित भएका छन् । दुई जना सदस्य पहिलो बैठकबाट थप गरिने समितिका जिल्ला सहसचिव केदार खनालले जानकारी दिए । राहत शिक्षक संगठन झापाका अध्यक्ष शयाम दाहालको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रम प्रेम खड्काको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution