मेची महकाली गट टेलेन्ट शो को अडिसन झापाबाट सुरु

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

बिर्तामोड, २७ फागुन । मेची महकाली गट टेलेन्ट शो को अडिसन पुर्वी नेपालको झापाको बिर्तामोडबाट सुरु भएको छ ।
विभिन्न प्रतिभा भएका प्रतियोगिको प्रतिभा उजागर गर्ने उदेश्यले ग्रेड वान मिडिया प्राइभेट लिमिटेडले आयोजना गरेको रियालिटी शो झापाको बिर्तामोडबाट शनिबार सुरु भएको हो । नेपालमा धेरै रियालिटि शो रहेपनि बिविध प्रतिभालाई एकै मञ्चबाट बाहिरी ल्याउने शो नभएकाले यो कार्यक्रम आयोजना गरेको कार्यक्रम कोअर्डिनेटर देब मगरले जानकारी दिए ।
बिर्तामोडको अडिसनमा झापा, इलाम, मोरङ्ग र सुनसरिबाट आएका ११२ जना प्रतियागिहरु मध्ये १७ जना अडिसनबाट छनौट भएका छन् । अबको अडिसन इटहरिमा गर्ने भनिएपनि केहि प्राविधिक कारण हेटैडामा गरिने आयोजकको प्रबन्धक मगरले जानकारी दिए । त्यसैगरि अडिसन क्रमश नेपालगञ्ज, पोखरा, बुटवल, बर्दीबास, नारायणगढ र अन्तिममा काठमांडौमा गराइने छ ।


यस रियालिटी शो मा सबै उमेर र जुनसुकै प्रतिभा भएका व्याक्तिले भाग लिन पाउने छन । शो को निर्णायकमा ख्याति प्राप्त कलाकार सुनिल थापा, गौरी मल्ल, त्रिलोक राना र गम्भिर बिष्ट रहेका छन् । प्रतियोगिता यहि चैत ४ गतेबाट प्रत्येक आइतबार र सोमबार सगरमाथा टेलिभिजनबाट बेलुका ९ बजेदेखि हेर्न सकिनेछ ।
मेचीमहाकारी गट टेलेन्ट शोको विजेताले नगद २१ लख रुपैयाँ प्राप्त गर्ने छ भने द्धित्तिय र तृतियको भने केहि दिनमै पुरस्कारको निर्धारण गरिने आयोजकले जनाएको छ । कार्यक्रमको होस्ट चर्चित कार्यक्रम प्रस्तोता सुरज प्रधान र अम्मी बिष्टले गरेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution