पाथीभराबाट फर्किएका तीर्थयात्रीको लेक लागेर मृत्यु मृत्यु


Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ताप्लेजुङ, २ बैशाख । ताप्लेजुङस्थित पाथीभरा देवीको दर्शन गरी फर्किएका एक तीर्थयात्रीको मृत्यु बाटोमै भएको छ । प्रहरीका अनुसार मृत्यु हुनेमा काभ्रे जिल्लाको पनौती घर भएका ५८ वर्षीय रामहरि खत्री रहेका छन् ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालय ताप्लेजुङका प्रमुख प्रहरी नायव उपरीक्षक ज्ञानेन्द्रबहादुर बस्नेतका अनुसार मन्दिरको दर्शन गरेर खत्री पाथीभरा क्षेत्रको माथिल्लो फेदीसम्म आइपगेकी थिइन् । फेदीबजार आइपुगेपछि खत्री केहि शिथिल भएकी र त्यससँगै उनी सिकिस्त बिरामी भएपछि आफन्तले उपचारका लागि जिल्ला अस्पतालतर्फ ल्याउँदै गर्दा उनको बाटोमै मृत्यु भएको प्रनाउ बस्नेतले जानकारी दिउ । बस्नेतका अनुसार खत्रीलाई अस्पताल पु¥याउँदा चिकित्सकले मृत घोषणा गरेको थियो ।
यता आइतबार बिहानबाट पाथीभरा क्षेत्रमा चल्ने यातायातका साधनहरु सहज रुपमा नचल्दा यात्रुले चाहेको बेलामा गाडीमा यात्रा गर्न नपाएको बताइएको छ । सहज रुपमा गाडी नपाएकाले विरामीलाई समयमै अस्पताल पु¥याउन नसकिएको खत्रीका आफन्तले गुनासो गरेका छन् । एक समूहले पाथीभरा क्षेत्रमा यातायात अवरोधको प्रचार गरेका कारण बिहानैबाट प्रहरीले स्कटिङ गरेर सवारी साधन निर्वाध रुपमा सञ्चालनमा ल्याएको पनि प्रनाउ बस्नेतले जानकारी दिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
दमक, झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution