संचारकर्मी घिमिरेकी छोरीले अनाथ बालबालिकासँग मनाइन जन्मदिन

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

झापा, ३ वैशाख । जन्मदिनको अवसरमा संचारकर्मी खगेन्द्र घिमिरेकी छोरी रिदिमाले अनाथ बाल आश्रममा खुसि साटासाट गरेकी छिन् ।

तेस्रो बर्ष पुरा गरी चौथो बर्षमा प्रवेश गरेको अवसरमा आज मेचीनगर–९ मा रहेको स्वबोध साधना केन्द्र अनाथ बाल आश्रममा भिन्न तरिकामा मनाएकी छिन । आफना बाबु खगेन्द्र र आमा रिताको साथमा उनी सो आश्रममा पुगेर त्यँहा रहेका १७ जना बालबालिकाहरुलाई फलफुल बितरण गरेकी थिइन् । लामो समय देखि आमा बुबा बिहिन अनाथ बालबालिकाहरु लाई शिक्षा प्रदान गर्दै आएको सो आश्रममा २ बर्ष देखि माथीका बालवालिका बस्दै आएका छन् ।


आश्रम संचालक समितिका अध्यक्ष बालकृष्ण थपलियाले बालबालिकाहरुका लागि बिभिन्न समयमा बिभिन्न क्षेत्रबाट जन्मदिन साथै कुनै अवसरमा यसरीनै सहयोग प्रदान गर्दै आउएको बताए ।
सो आश्रम बिभिन्न क्षेत्रको आर्थिक सहयोगमा संचालन हुदै आएको छ । अरुले विभिन्न मनोरञ्जन गरेर मनाउने गर्छन तर आफुहरुले अनाथ बालवालिकाहरु पनि आफ्नै छोराछोरी सम्मान भएको हुँदा भिन्न तरिकामा उनको जन्म दिन मनाइएको आमा रिता घिमिरेले बताइन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
दमक, झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution