एमाले–माओवादीबीच पार्टी एकताको अन्तिम तयारी

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

काठमाडौँ, २ जेठ । नेकपा एमाले र नेकपा माओवादी बिच भोली नै पार्टी एकता हुने सम्भावना भएको छ । एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड बिच आज भएको निर्णायक वार्तापछि पार्टी एकता घोषणाको तयारी भएको हो ।
एमालेका तत्कालिन महासचिव मदन भण्डारीको २५औं स्मृति दिवसको अवसरमा भोली पार्टी एकताको तयारी गरेका हुन् । २०५० जेठ ३ मा दासढुंगा दुर्घटनामा भण्डारी र एमालेका अर्का नेता जीवराज आश्रितको निधन भएको थियो । पार्टी एकता भएपनि जनसभा भने केहि दिन पछि हुने बताइएको छ ।
पार्टी एकताका लागि माओवादीले कार्यालयको र एमालेले स्थाइ समितिको बैठक आजै बोलाएको छ । एमालेले भोली आकस्मिक रुपमा केन्द्रीय समितिको र माओवादीले सचिवालयको बैठक बोलाएको छ । भोली दिउँसो नै एकता संयोजन समितिको ठैठक बसी एकतालाई अन्तिम रुप दिने र साँझमा पार्टी एकता घोषणा गर्ने तयारी गरेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution