“ यहाँ घाउहरु ” आधुनिक गित बजारमा

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

काठमाडौँ-  नेपालि म्युजिक भिडियोको दुनियामा आफ्नु छुट्टै पहिचान बनाउन सफल मोडल तथा निर्देशक जसु याक्खाको निर्देशनमा भर्खरै मात्र “ यहाँ घाउहरु ” आधुनिक गित बजारमा आएको छ ।

ताप्लेजुङ जिल्ला आम्बेगुदीन गाबिसमा जन्मेका याक्खा केहि गर्नको निमित्त २०६१ सालमा काठमाडौं छिरेका उनले केहि समय आफ्नै कार्यमा बिताए । करिब २०६३ सालमा आफुले म्युजिक भिडियोमा मोडल समेत गरेका थिए ।

सुरुवाती दिनमा आफुलाई निकै कठिन भएपछी उनि विदेशको यात्रामा लागे । अहिले सम्म करिब आधा दर्जन भन्दा बेसी भिडीयोमा आफुले मोडलका रुपमा कार्य गरिसकेका छन्  । उनि बिदेशमा रहेको बेला निर्देशन सबन्धि केहि अध्ययन गरिसकेको मिडिया डबली संग कुरा गर्दै बताए ।धेरै वटा म्युजिक भिडियोमा निर्देशन गरिसकेका उनले पछिल्लो समयमा  निर्देशन गरेको म्युजिक भिडियो “यहाँ घाउहरु ” सार्बजनिक भएको छ ।

गायक बिनोद राईको आवाजमा बजारमा आएको उक्त गीतमा  निश्चल प्रेम राईको शब्द तथा संगीत रहेको छ । छायांकार मुकेश हुमागाईंको छायांकन गरेका छन भने  सम्पादक अमृत चापागाईको सम्पादन रहेको छ । भिडियोमा  मोडल रिजन थेबे र आयुषा लिम्बुखिमको  दमदार अभिनय देख्न सकिन्छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution