टान डे को दिन ‘टान इन्टरनेश्नल इको च्यालेन्ज’ आयोजना

Image

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

काठमाडौँ, ४ जेठ । टानले यही मे २९, २०१८ का दिन “Sustainable Tourism: The Solution is Less Pollution ” भन्ने मुल नारा लिएर ‘टान इन्टरनेश्नल इको च्यालेन्ज’ 2018 को आयोजना गर्न लागेको छ । मे २९, टान डे र इन्टरनेश्नल सगरमाथा डे कोे दिन ‘टान इन्टरनेश्नल इको च्यालेन्ज’ आयोजना गर्न लागिएको हो ।

ईको टुरिजम प्रबद्र्घन गर्ने उदेश्यका साथ टानले यस कार्यक्रमको आयोजना गरेको हो । स्वदेशी एवं विदेशीहरुको सहभागीता रहने यस खेलमा साइक्लिङ्ग दौड आयोजाना गरिएको छ । यो खेल टान सचिवालयबाट सुरु भएर पशुपति – एयरपोर्ट – नयाँ बानेश्वर – थापाथली – त्रिपुरेश्वर – सुन्धारा – न्युरोड गेट – ठमेल (सञ्चयकोष भवन)– नरसिङ् चोक– पिपल बोट – लौनचौर– उत्तरगेट हुँदै टान सचिवालय, मालिगाँउमा आएर समापन गरिने व्यवस्था गरिएको छ ।

सो खेलमा १८ बर्ष माथिका प्रतिस्पर्धिहरुले भाग लिन सकिन्छन् । सहभागिताका लागि आवेदन खुल्ला गरिएको छ । साइक्लिङ्ग दौडमा सहभागी हुन चाहने इच्छुकहरुलाई ९९९ रूपैयाँ दर्ता शुल्क रहेको छ । विजेतालाई नगद ३५ हजार रूपैयाँ पुरस्कार दिइने छ । दोस्रो र तेस्रो हुनेले भने क्रमश: २५ हजार र १५ हजार रूपैयाँ हात पार्नेछन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Admin
झापा  
Image
Image
Image

© 2018 Sajilokhabar.com  | Powered by DreamSYS IT Solution