Logo
  मंसिर १३, २०८० बुधबार

१९औँ एसियाली खेलकुद: टेबल टेनिस टिम इभेन्टमा नेपाल समुह चरणबाट बाहिरियोहाङ्जाउ, ७ असोज । १९औँ एसियाली खेलकुद अन्तर्गत टेबल टेनिस टिम इभेन्टमा नेपाल समुह चरणबाट बाहिरिएको छ ।

नेपालको पुरुष र महिला टेबल टेनिस टोली टिम इभेन्टमा समूह चरणबाटै बाहिरिएको हो ।

शनिबार गोङ्गशु क्यानल जिमेन्जियममा भएको समुह चरणको खेलमा समुह एफ मा रहेको महिला टोली भारतसित ३-० ले पराजित भएको थियो । महिलातर्फ नेपालकी सिक्क सुवाल भारतीय खेलाडी दिया पराग चितालेसित ११-१, ११-६ तथा ११-८ अंकले पराजित भइन् ।

यस्तै नविता श्रेष्ठ भारतकी यहिका मुखर्जीसित ११-३, ११-७ तथा ११-२ अंकले पराजित भइन् । यस्तै इभान थापा मगर भारतीय खेलाडी सुतिर्था मुखर्जीसित ११-१, ११-५ तथा ११-२ अंकले पराजित भइन् ।

यसैगरी नेपालको पुरुष टोली पनि उत्तर कोरियासित नेपाल ३-० ले पराजित भएको छ । पुरुषतर्फ समुह बी मा रहेको नेपालका संयोग कपाली ११-७, ११-४ तथा ११-५ अकले पराजित भए । अर्को खेलमा नेपालका रुविन महर्जन ११-२, ११-६ तथा ११-२ अकले पराजित भए भने विलोश श्रेष्ठ ११-८, ११-२ तथा ११-३ अंकले पराजित भएका छन्  ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्